Obec Kladeruby nad Oslavou
Obecní úřad: Povinné informace Úřední deska Životní situace Úřady Vyhlášky SLABOZRACÍ
Doporučujeme: e-Rádce Zpravodaj Dětský den Zlatý erb Ples Hasiči Pouť WAP info
obr OBEC
Úřední deska
Zápisy
Úřady
Vyhlášky
Výroč. zprávy
Rozpočet
Zastupitelstvo
Formuláře
Veřejné zakázky
Volby
Zpravodaj
Ostatní
obr OKOLÍ
Řeka Oslava
Zámeček
Babylon
Fotografie
obr HISTORIE
Historie
Mapy
Z kronik
Arch. fota
obr SPOLKY
Myslivci
Hasiči
Rybáři
Mládež
obr AKCE
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr AKTUALITY
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr KNIHOVNA
Informace
Aktuality
Nové knihy
obr INZERCE
Firmy
Občané
obr e-RÁDCE
ŽIVOTNÍ SITUACE

PDA verze
Slabozrací
Popis rádce

obr APLIKACE
e-Rádce Panorama
obr REGiONY
Aktuální články z regionálních zdrojů:

Kraj Vysočina:

-dokumenty
-zprávy
-akce

Ostatní:

IDS
Ivančice
Senorady
Jižní Mor.
Vysočina
Brno
Třebíč
Diecéze

obr CÍRKEV
Katolická farnost Mohelno

Liturgie:
Dnešní
Nedělní
Svátek

Biskupství

obr TECHNICKÉ

Valid RSS Soutěžíme o Zlatý erb

obr ODKAZY

vysocina mesta-obce epusa portal.gov.cz

Žena dostala při jednání na úřadě epileptický záchvat
Třebíč - Úřednice odboru sociálních věcí na třebíčské radnici musela v pondělí 3. prosince řešit nečekanou situaci, když její 43letá klientka dostala při jednání v kanceláři epileptický záchvat.
Třebíčský deník - Zprávy

Holdovali alkoholu na autobusáku. Vykázali je, vrátili se
Třebíč - Obsluha třebíčského městského kamerového systému si v pondělí 3. prosince všimla dvou mužů, kteří popíjeli alkohol ve vestibulu autobusového nádraží. Strážníci je z místa vykázali. O několik desítek minut později se stejná situaci opakovala.
Třebíčský deník - Zprávy

Zmatená stařenka před svítáním bouchala na dveře u cizích lidí
Třebíč - Se žádostí o pomoc se v úterý 4. prosince obrátil na třebíčské strážníky obyvatel domu v Řípovské ulici.
Třebíčský deník - Zprávy

Průtah má být v Sucheniově ulici plně průjezdný ve čtvrtek
Třebíč – Částečná uzavírka na průtahu Třebíči co nevidět zmizí. Řeč je o Sucheniově ulici. Ve středu 12. prosince bude v tomto úseku finišovat pokládka asfaltu v místech, kde město letos nechalo zbudovat podchod pro pěší a cyklisty.
Třebíčský deník - Zprávy

Přistání na Měsíci nebyl podvod. Máme sedm důkazů, které to potvrzují
/VIDEO/ Příští rok v červenci uplyne půl století od okamžiku, kdy člověk poprvé vstoupil na Měsíc. Už v 70. letech 20. století se však objevily konspirační teorie, které tvrdí, že přistání na Měsíci v rámci amerického programu Apollo bylo podvod. Existuje však celá řada argumentů, které jasně hovoří pro to, že člověk naší jediné přirozené družice skutečně dosáhl a vrátil se zpět.
Třebíčský deník - Zprávy

Pracovní místa v technických oborech jsou, lidé však nikoli
Vysočina – Tradiční česká firma Motorpal, která má závody v Jihlavě, Jemnici a Batelově, patří mezi významné zaměstnavatele nejen na Jihlavsku, ale v celém Kraji Vysočina. V současné době tady pracuje 1 100 zaměstnanců a další vedení firmy plánuje přibírat v příštím roce.
Třebíčský deník - Zprávy

Zlodějka brala vrtačky i matrace
Jemnice – Policisté odhalili třiadvacetiletou zlodějku z Jindřichohradecka, která na přelomu jara a léta kradla v rekonstruovaném domě v Jemnici.
Třebíčský deník - Zprávy

O práci pilotů, techniků či o zvládání krizí se odteď školáci dozvědí víc
Náměšťsko, Jaroměřice nad Rokytnou – Dohodu o partnerství mezi 22. základnou vrtulníkového letectva a Základní školou Otokara Březiny v Jaroměřicích nad Rokytnou uzavřeli zástupci obou stran před několika dny.
Třebíčský deník - Zprávy

Situace na Vysočině se s ohledem na vývoj počasí citelně zhoršuje
Vysočina /ROZHOVOR/ - Stav lesů na Vysočině se kvůli suchu zhoršuje. Podle odborníků dokonce asi nejrychleji v České republice, i kvůli velkému zastoupení smrků. Srážkový deficit v kraji byl za poslední čtyři roky 512 milimetrů. Oslabené stromy se nedokáží bránit kůrovci, který je likviduje. O dalších problémech týkajících se lesů na Vysočině se rozpovídal Jan Sovák, ředitel krajského ředitelství Jihlava Lesy České republiky.
Třebíčský deník - Zprávy

Kůrovcová kalamita Vysočinu radikálně změní, některé lesy nebude možné obnovit
Vysočina – Lesy na Vysočině, dostavba dukovanské jaderné elektrárny a zaměstnanost v kraji – to byla stěžejní témata diskusního setkání pořádaného Deníkem. Témata, která se bezprostředně dotýkají všech obyvatel Vysočiny.
Třebíčský deník - Zprávy

Hrotovice postavily nové sociální byty. Nájemníci se nastěhují už příští týden
Hrotovice – Nové sociální byty má pro své obyvatele s nízkými příjmy připravené město Hrotovice. Šest bytů v podkroví podnikatelského inkubátoru obsadí první nájemníci už příští týden.
Třebíčský deník - Zprávy

Vrátka v Třebíči obdržela již druhý sociální automobil
Třebíč – Organizace Vrátka získala již druhý sociální automobil zdarma. Zcela nový vůz značky Dacia Dokker slavnostně převzali v pátek 7. prosince zástupci Vrátek za účasti poděbradské reklamní agentury Kompakt, která tento projekt zaštiťuje. Třebíčské zařízení vozidlo využije zejména pro přepravu svých klientů a při dalších aktivitách.
Třebíčský deník - Zprávy

Téměř 400 návštěvníků dorazilo na adventní víkend do dukovanského infocentra
Dukovany - O druhém adventním víkendu patřilo dukovanské infocentrum hlavně rodinám s dětmi. Speciální vánoční program energetici přizpůsobili dětským návštěvníků, kteří v rámci něj shlédli divadelní představení „Pojďme spolu do Betléma“, povídali si o vánočních zvycích a tvořili v dárkových dílničkách. Kromě toho také posílaly děti do oblak svá nejtajnější přání Ježíškovou poštou, která bude v provozu až do Štědrého dne.
Třebíčský deník - Zprávy

Mladík neměl řidičák, test ukázal, že je zdrogovaný
Třebíčsko - Když policejní hlídka na Třebíčsku zastavila v neděli 9. prosince po 18. hodině vozidlo Citröen, ukázalo se, že osmadvacetiletý řidič jede od Dalešic směr pětatřicet kilometrů vzdálené Rácovice.
Třebíčský deník - Zprávy

Respiračních onemocnění ubylo
Vysočina – Nárůst akutních respiračních onemocnění se v uplynulém 49. kalendářní týdnu zastavil. Zatímco po předešlé čtyři týdny nemocných přibývalo, v minulém týdnu došlo k poklesu nemocnosti.
Třebíčský deník - Zprávy

Nejde ani tak o dárek, jako o zájem a společnost
Jihlava – Dělala jsem reportáž pro rozhlas v jednom z dětských domovů při akci Daruj hračku a před mýma očima tam jeden kluk hodil do koše MP3 přehrávač, protože to nebyla značka, kterou si přál. Den nato jsem šla do domova důchodců a viděla tam ty skromné a pokorné lidi. Zeptala jsem se ředitele, jestli se jim někdy stalo, že by třeba někdo cizí donesl o Vánocích dárek. Jen se smál. Tam jsem se rozhodla to změnit. 
Třebíčský deník - Zprávy

ONLINE: Diskuze s hejtmanem Kraje Vysočina Jiřím Běhounkem
Jihlava - Setkání a diskuzi s hejtmanem Kraje Vysočina pořádá již potřetí eventové oddělení Deník s vámi a Deníky kraje Vysočina. Hlavními tématy budou dostavění jaderné elektrárny Dukovany, zaměstnanost v kraji a lesy na Vysočině.
Třebíčský deník - Zprávy

OBRAZEM: Na Šacberku si užili první lyžovačku
Jihlava - První lyžovačku si sportovci o víkendu užili na Šacberku v Jihlavě, neodradilo je ani proměnlivé počasí a teploty nad nulou. Areál je zatím v provozu jako jediný na celé Vysočině. 
Třebíčský deník - Zprávy

Nejdřív obavy, pak zábava. Děsiví Krampusové poprvé strašili v Jihlavě
Jihlava /REPORTÁŽ/ – Je sobotní podvečer a na amfiteátru v jihlavském Heulose stovky lidí přihlížejí kejklům s ohněm. Je to ale jen taková rozcvička před tím, na co všichni už několik desítek minut čekají. Průvod Krampusů, který mohou v Jihlavě v takové podobě vidět úplně poprvé.
Třebíčský deník - Zprávy

Policisté hromadně darovali krev. Chtějí motivovat nové dárce
Třebíč - Darovat hromadně krev a plazmu, tím pomáhat léčit a zachraňovat životy dalších lidí, se na závěr letošního roku rozhodli třebíčští policisté.
Třebíčský deník - Zprávy

Silničáři mají tisíce tun dlažebních kostek
Vysočina - Prodali by je, ale není komu. Silničáři mají na skladě zhruba dva a půl tisíce tun vytěžených žulových kostek. Nabízí je na prodej, zájem je však nízký a tak Kraj Vysočina snižuje cenu.
Třebíčský deník - Zprávy

Kriminalisté dopadli zloděje, kteří nakradli zboží za téměř milion korun
Jemnice, Humpolec – Pelhřimovští kriminalisté dopadli dva muže, kteří vykradli prodejny s tabákovými výrobky v Jemnici na Třebíčsku a v Humpolci na Pelhřimovsku a způsobili tak škodu za téměř jeden milion korun.
Třebíčský deník - Zprávy

Třebíčská charita vypravuje na Ukrajinu kamion s humanitární pomocí
Třebíč - Třebíčská charita vysílá na Ukrajinu kamion s humanitární pomocí. Náklad s vybavením lékařského a sesterského pokoje, polohovacími postelemi a dalšími zdravotnickými pomůckami vypravila charita z města Bitterfeld-Wolfen ze spolkové země Německo.
Třebíčský deník - Zprávy

Vloupání do dílny policisté objasnili
Třebíč - Policisté objasnili vloupání do dílny, ke kterému došlo na konci loňského roku. Policejní komisař zahájil trestní stíhání devětadvacetiletého muže, obviněn byl ze spáchání přečinu krádeže.
Třebíčský deník - Zprávy

Přibude další přímý autobus na trase Třebíč – Praha
Třebíč – Autobus s polepem společnosti FlixBus bude nově pendlovat mezi Prahou a Třebíčí. S přímými vlaky, které by propojily Třebíčsko s hlavním městem, už to tak růžové není
Třebíčský deník - Zprávy

Obec Kladeruby nad Oslavou

Kladeruby nad Oslavou 36, 67575 Mohelno
telefon: 724 192 698 fax: 568 642 381
email: obec@kladerubynadoslavou.cz
podatelna: podatelna@kladerubynadoslavou.cz

Úřední hodiny:
Úterý - 14:00-18:00
Sobota - 16:00-18:00

Podpůrné programy:

Zde jsou zdarma ke stažení čtečky formátů, ve kterých jsou publikovány dokumenty na stránkách, a podpůrné programy, které jsou potřeba ke spouštění aplikací na internetu:

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr

 

obr VYHLEDÁVÁNÍ:
obr ZOBRAZENÍ:
Verze pro slabozraké
Mapa stránek
Přístupnost webu
Stručné info o obci
WAP (info)
RSS kanál
obr NAPOSLEDY VLOŽENO:
Pozvánka na veřejné zased..
Rozpočtové opatření č.9..
Oznámení o svozu odpadů o..
Návrh střednědobého výhle..
Návrh rozpočtu na rok 20..
Návrh střednědobého výhle..
Návrh rozpočtu obce na r..
Zastupitelstvo obce ..
Rozpočtové opatření č.8...
Zápis z ustavující schůze..
obr AKUALITY (NEJNOVĚJŠÍ):
Folkové prázdniny Náměšť ..
Pozvánka na ples 2012..
Nová panoramata..
Pozvánka na ples 2010..
Pozvánka na ples 2009..
Program zahájení roku sva..
Boží tělo 2008..
Doktorka má dovolenou..
Tříkrálová sbírka 2008..
Charita: výroční zpráva..
obr ANKETA:
Jak jste se dozvěděli o nových webových stránkách obce Kladeruby nad Oslavou?

Vyhledával/a jsem název obce pomocí vyhledávače (Seznam, Google,..)
Počet hlasů: 5662
Vyhledával/a jsem jiné klíčové slovo pomocí vyhledávače (Seznam, Google,..)
Počet hlasů: 3563
Kliknutím na odkaz z některé jiné webové stránky.
Počet hlasů: 3738
Odkaz na stránky jsem viděl/a na vizitce, plakátku, v novinách, ..
Počet hlasů: 3863
O stránce jsem se dozvěděl/a z doslechu.
Počet hlasů: 3528

obr PANORAMA:
Virtuální panoramatický snímek z obce Kladeruby nad Oslavou:

Virtuální panorama

obr VÝBĚR Z ČLÁNKŮ:
Čarodejnice
obr Letos jsme pro děti připravili pěkné odpoledne. Děti šli na "tůru" lesem. Než ale děti přišli z lesa, tak jsme jim zkovali sladký poklad, který potom hledali. Našli ho hned. Jakmile přišli ..
obr NÁMĚŠŤSKO:
Obec Kladeruby nad Oslavou je členem mikroregionu Náměšťsko..

Web mikroregionu

obr Odkazy
Kraj Vysočina
Portál veřejné správy ČR
Město Náměšť nad Oslavou
Město Ivančice
Město Brno
Farnost Mohelno
Obec Senorady
IDS JMK
Portál Evropské unie
Portál justice
Min. pro místní rozvoj ČR
Min. zemědělství ČR
Min. zdravotnictví ČR
Min. školství ČR
Min. práce a soc. věcí ČR
Min. kultury ČR
Min. financí ČR
Min. vnitra ČR
Min. živ. prostředí ČR
obr RSS KANÁL
Pomocí čteček RSS kanálů můžete číst i aktuality z naší obce. Odkaz na validovaný RSS 2.0 kanál:

RSS kanál

©2006-2018 Obec Kladeruby nad Oslavou. Publikační systém a webdesign ©2006-2018 Miroslav Patočka