Obec Kladeruby nad Oslavou
Obecní úřad: Povinné informace Úřední deska Životní situace Úřady Vyhlášky SLABOZRACÍ
Doporučujeme: e-Rádce Zpravodaj Dětský den Zlatý erb Ples Hasiči Pouť WAP info
obr OBEC
Úřední deska
Zápisy
Úřady
Vyhlášky
Výroč. zprávy
Rozpočet
Zastupitelstvo
Formuláře
Veřejné zakázky
Volby
Zpravodaj
Ostatní
obr OKOLÍ
Řeka Oslava
Zámeček
Babylon
Fotografie
obr HISTORIE
Historie
Mapy
Z kronik
Arch. fota
obr SPOLKY
Myslivci
Hasiči
Rybáři
Mládež
obr AKCE
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr AKTUALITY
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr KNIHOVNA
Informace
Aktuality
Nové knihy
obr INZERCE
Firmy
Občané
obr e-RÁDCE
ŽIVOTNÍ SITUACE

PDA verze
Slabozrací
Popis rádce

obr APLIKACE
e-Rádce Panorama
obr REGiONY
Aktuální články z regionálních zdrojů:

Kraj Vysočina:

-dokumenty
-zprávy
-akce

Ostatní:

IDS
Ivančice
Senorady
Jižní Mor.
Vysočina
Brno
Třebíč
Diecéze

obr CÍRKEV
Katolická farnost Mohelno

Liturgie:
Dnešní
Nedělní
Svátek

Biskupství

obr TECHNICKÉ

Valid RSS Soutěžíme o Zlatý erb

obr ODKAZY

vysocina mesta-obce epusa portal.gov.cz

Jihlavská nemocnice zakázala návštěvy na jednom oddělení
Jihlava - V jihlavské nemocnici na Oddělení geriatrické péče 2 platí až do odvolání zákaz návštěv kvůli epidemii průjmových onemocnění. U ostatních oddělení jsou návštěvy povoleny.
Třebíčský deník - Zprávy

Policisté zachránili život ženě. Obdrželi uznání
Hrotovice – Na svoji první noční službu na hrotovickém oddělení policista Tomáš Pustina hned tak nezapomene. Byla dramatická. Spolu s kolegou Radkem Pečivou zachraňoval život ženě v malé obci na Třebíčsku.
Třebíčský deník - Zprávy

Nářadí v aukci, psi jako dar. Stát nabízí zájemcům majetek
Vysočina - Nářadí, kterým byla páchána trestná činnost, tři psi, ale taky rozsáhlý rekreační areál. Tyto a další různorodé položky aktuálně figurují v nabídce Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) za Kraj Vysočina. To znamená, že si je zájemci můžou pořídit. Většina se prodává formou aukce, u psů je stanoveno darování.
Třebíčský deník - Zprávy

Ischemická choroba srdeční. Strašák, jemuž lze předcházet správnou životosprávou
Tatínek Kamily Petříčkové nebyl nikdy zrovna sportovec, na fotbal spíš rád chodil, než že by ho hrál. Navíc od patnácti kouřil, měl rád pivko, to si dopřával. Také se doma s oblibou vařila typicky česká nezdravá jídla. To se mu bohužel stalo osudným.
Třebíčský deník - Zprávy

Na chřipku zemřeli další dva lidé
Vysočina – V uplynulém sedmém kalendářním týdnu zemřeli na Vysočině na chřipku další dva lidé. Celkem si v letošní sezoně vyžádala tato nemoc už čtyři lidské životy. V minulém týdnu zaznamenali lékaři a hygienici poprvé v roce 2019 pokles počtu nemocných, ale chřipková epidemie nadále trvá.
Třebíčský deník - Zprávy

Řidič při noční nehodě u Nových Syrovic obrátil auto a zranil se
Nové Syrovice - Policisté vyjížděli v sobotu 16. února krátce po dvaadvacáté hodině k havárii, která se stala na silnici vedoucí z Nových Syrovic do Krnčic.
Třebíčský deník - Zprávy

Červený kříž v Česku slaví 100 let. První předsedkyní byla dcera prezidenta
Dne 6. února uplynulo sto let od založení Československého červeného kříže – přímého předchůdce současného ČČK. Přečtěte si, jak známá organizace vznikla, čím kulaté výročí oslaví a co všechno si její členové v rámci několika vzpomínkových akcí připravili.
Třebíčský deník - Zprávy

Představují šlechtické rody: Questenberkové dali zámku dnešní barokní podobu
Třebíč – Šlechtické rody spjaté s Třebíčskem představuje v cyklu přednášek Městská knihovna v Třebíči. Jedním z nich je rodina Questenberků, která významně ovlivnila Jaroměřice nad Rokytnou.
Třebíčský deník - Zprávy

Hned jsem věděl, že to chci zkusit, říká nový barista
Třebíč, Stropešín – Jan Vala ze Stropešína patří mezi devět úspěšných absolventů vzdělávacího projektu Spolu se učíme a spolu pracujeme. Dnes je hrdý na to, že absolvoval baristické zkoušky a ví, jak správně vařit svůj oblíbený nápoj - výbornou kávu. „Nejradši mám latte macchiatto nebo cappuccino. Ale napěnit správně mléko vůbec není snadné, to mi dalo na kurzu nejvíc zabrat,“ směje se osmadvacetiletý Jan Vala.
Třebíčský deník - Zprávy

Novou předsedkyní lidovců se stala Dudíková. Po 12 letech vystřídala Hrubého
Jaroměřice nad Rokytnou - Novou předsedkyní okresního výboru KDU-ČSL na Třebíčsku je Marie Dudíková. Byla jednomyslně zvolena na okresní konferenci strany v sobotu v Lidovém domě v Jaroměřicích nad Rokytnou.
Třebíčský deník - Zprávy

Původně jsem se chtěl živit hudbou, říká známý kameraman Tomáš Drdácký
Telč, Praha – Na začátku byl studentský amatérský slaďák, na konci pak spolupráce s mnoha zvučnými jmény světové kinematografie a účast na známých českých seriálech a filmech. To se podařilo kameramanovi Tomášovi Drdáckému z Telče, kterého si zvou, když je třeba točit pod vodou.
Třebíčský deník - Zprávy

V Jemnici chystají parcely pro rodinné domky. Je po nich velká poptávka
Jemnice – Ve čtyřtisícové Jemnici je velký hlad po stavebních parcelách. Nové vedení města pokračuje v rozpracovaném záměru z minulých let. A v brzké době nabídne k prodeji okolo třicítky pozemků včetně inženýrských sítí. Není vyloučeno, že to bude už na podzim tohoto roku. Jedná se o lokalitu pod vodojemem.
Třebíčský deník - Zprávy

Nečekaný nález astronomů, v prstenci kolem mladé hvězdy objevili jedlou sůl
Tým astronomů zjistil pomocí soustavy radioteleskopů ALMA u velmi mladé hvězdy Orion Source I něco zcela nečekaného. V jejím protoplanetárním disku objevil obyčejnou kuchyňskou sůl neboli chlorid sodný. Podle odhadů se zde nachází stejné množství soli jako ve všech pozemských oceánech dohromady.
Třebíčský deník - Zprávy

Ženiši a nevěsty z dovozu: ženy si berou Němce a Brity, muži Ukrajinky a Rusky
/PROKLIKEJTE SI SVATBY PO OKRESECH/ Láska kvete v každém věku, dokládají statistiky. Například 34 párů si řeklo „ano“ (poprvé v životě) až po svých 65. narozeninách.
Třebíčský deník - Zprávy

Sláva jako kdysi. Stařeč žije velkým masopustním rejem. Podívejte se
Stařeč /VIDEO/ – Masopustní průvod prošel za velkého zájmu místních lidí v sobotu Starčí. Masek šlo v průvodu několik desítek, zástup přihlížejících se dal počítat na stovky. Lidé zaplnili i Jakubské náměstí před kostelem, kde probíhal prodej zabíjačkových specialit.
Třebíčský deník - Zprávy

Nejvíce případů na Vysočině vyřeší třebíčští policisté
Třebíčsko - Velmi dobrých výsledků dosáhli v loňském roce policisté třebíčského územního odboru. Objasnit se jim podařilo přes šedesát procent případů. V porovnání s ostatními územními odbory na Vysočině jsou třebíčští policisté na pomyslném žebříčku nejlepší, stejně jako vloni.
Třebíčský deník - Zprávy

Výrobu prvního crossoveru nařídil osobně sovětský vůdce Nikita Chruščov
Historie crossoverů se začala psát už v padesátých letech minulého století. Díky tehdejšímu šéfovi Sovětského svazu.
Třebíčský deník - Zprávy

Andrej Babiš: Premiérem chci určitě být do roku 2025
O tom, že Andrej Babiš bude opětovně zvolen předsedou hnutí ANO, není pochyb. Přesto jeho sněm může být zajímavější než ty přechozí. ANO se v posledním roce vychýlilo hodně doleva, což je logické i proto, že jeho koaličním partnerem je ČSSD a u vlády ho drží KSČM. Teď se ale začaly ozývat hlasy z regionů, že by byla chyba opouštět pravicovější voliče, především živnostníky. A tak Andrej Babiš zřejmě zavelí k pomalému otáčení kormidla. I o tom Deník s premiérem hovořil v předvečer sněmu ANO.
Třebíčský deník - Zprávy

U rybníka, kterému daly jméno, jsou teď desítky nových pařezů
Řásná - Na hrázi Velkého Pařezitého rybníka šly k zemi desítky stromů. Zbyly po nich jen pařezy, a tak teď ještě více vyniklo pojmenování jednoho z nejčistších přírodních koupališť na Vysočině. To vše kvůli plánované rekonstrukci, kterou během letošního roku chystá Agentura ochrany přírody a krajiny ČR.
Třebíčský deník - Zprávy

Ve Stop Shopu přibývají další prodejny
Třebíč, Střítež /FOTO/ – V největším nákupním centru na Třebíčsku, ve Stop Shopu, který se nachází u krajské výpadovky II/360 z Třebíče směr Jaroměřice, otevřeli ve čtvrtek 14. února první prodejnu v nově postaveném křídle. Přesunula se tam od naproti do větších prostor drogerie dm. A další značky brzy přibudou.
Třebíčský deník - Zprávy

OBRAZEM: Na kamenickém přejezdu vykolejil vlak
Kamenice nad Lipou – V Kamenici nad Lipou vykolejil v pátek 15. února úzkokolejný vlak. Nehoda se stala před pátou hodinou ranní v Masarykově ulici.
Třebíčský deník - Zprávy

OBRAZEM: Třebíčský spolek překvapil kvalitou. Chléb prodává i na eshopu
Třebíč – Nový a podstatně bohatší je eshop třebíčského spolku Vrátka. Prostřednictvím internetového prodeje chce spolek obeznámit veřejnost se širokým spektrem vlastních produktů i s výrobky jiných dodavatelů, které nabízí v Krámku pod Věží v Hasskově ulici. Zboží lze i zasílat, stačí si vybrat na www.eshop.vratka.cz.
Třebíčský deník - Zprávy

Maškarády zaplní Třebíčsko, masopustní veselí je v plném proudu
Třebíčsko - Masopustní veselí vypukne o třetím únorovém víkendu naplno. Na Třebíčsku bude rejů maškar hned několik. Masopustní průvod je připraven na sobotu 16. února v Hartvíkovicích. Průvod vyjde ve 12 hodin s kapelou Smrčanka. Večer bude následovat večerní zábava v hasičárně.
Třebíčský deník - Zprávy

Kolik je muflonů či postřílených toulavých koček? Odpoví sčítání zvěře
Vysočina - Kolik po Vysočině běhá jelenů, muflonů, bažantů, tchořů či tetřívků? A kolik například toulavých koček bylo za poslední rok odstřeleno? Na to odpoví každoroční a ze zákona povinné sčítání zvěře, se kterým teď mají myslivci plné ruce práce. První kolo se uskutečnilo v sobotu 2. února, další se chystá na 2. března.
Třebíčský deník - Zprávy

Únikovky v Česku. Zamčené místnosti ani otevřený oheň nehrozí
Tragédie v Polsku: pět patnáctiletých dívek uhořelo během únikové hry, hlásaly novinové titulky hned na začátku ledna. Polští provozovatelé takzvaných únikovek se začali bát o svůj byznys. I když zejména Praha je rájem únikových her, u nás se nic takového, jako u našich severních sousedů, nejspíše nestane.
Třebíčský deník - Zprávy

Obec Kladeruby nad Oslavou

Kladeruby nad Oslavou 36, 67575 Mohelno
telefon: 724 192 698 fax: 568 642 381
email: obec@kladerubynadoslavou.cz
podatelna: podatelna@kladerubynadoslavou.cz

Úřední hodiny:
Úterý - 14:00-18:00
Sobota - 16:00-18:00

Podpůrné programy:

Zde jsou zdarma ke stažení čtečky formátů, ve kterých jsou publikovány dokumenty na stránkách, a podpůrné programy, které jsou potřeba ke spouštění aplikací na internetu:

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr

 

obr VYHLEDÁVÁNÍ:
obr ZOBRAZENÍ:
Verze pro slabozraké
Mapa stránek
Přístupnost webu
Stručné info o obci
WAP (info)
RSS kanál
obr NAPOSLEDY VLOŽENO:
Výkaz FIN V 040..
Příloha č.1/2019 k OZV z ..
Rozpočtové opatření č.10..
Oznámení Veřejnou vyh..
Schválený rozpočet 2019 a..
Oznámení o přerušení dodá..
Pozvánka na XVII. Společe..
Dětský karneval..
Pozvánka na veřejné zased..
Rozpočtové opatření č.9..
obr AKUALITY (NEJNOVĚJŠÍ):
Pozvánka na XVII. Společe..
Folkové prázdniny Náměšť ..
Pozvánka na ples 2012..
Nová panoramata..
Pozvánka na ples 2010..
Pozvánka na ples 2009..
Program zahájení roku sva..
Boží tělo 2008..
Doktorka má dovolenou..
Tříkrálová sbírka 2008..
obr ANKETA:
Jak jste se dozvěděli o nových webových stránkách obce Kladeruby nad Oslavou?

Vyhledával/a jsem název obce pomocí vyhledávače (Seznam, Google,..)
Počet hlasů: 5749
Vyhledával/a jsem jiné klíčové slovo pomocí vyhledávače (Seznam, Google,..)
Počet hlasů: 3616
Kliknutím na odkaz z některé jiné webové stránky.
Počet hlasů: 3788
Odkaz na stránky jsem viděl/a na vizitce, plakátku, v novinách, ..
Počet hlasů: 3915
O stránce jsem se dozvěděl/a z doslechu.
Počet hlasů: 3580

obr PANORAMA:
Virtuální panoramatický snímek z obce Kladeruby nad Oslavou:

Virtuální panorama

obr VÝBĚR Z ČLÁNKŮ:
Dětský den 2008
obr Pro děti byly připraveny různé soutěžní disciplíny: ..
obr NÁMĚŠŤSKO:
Obec Kladeruby nad Oslavou je členem mikroregionu Náměšťsko..

Web mikroregionu

obr Odkazy
Kraj Vysočina
Portál veřejné správy ČR
Město Náměšť nad Oslavou
Město Ivančice
Město Brno
Farnost Mohelno
Obec Senorady
IDS JMK
Portál Evropské unie
Portál justice
Min. pro místní rozvoj ČR
Min. zemědělství ČR
Min. zdravotnictví ČR
Min. školství ČR
Min. práce a soc. věcí ČR
Min. kultury ČR
Min. financí ČR
Min. vnitra ČR
Min. živ. prostředí ČR
obr RSS KANÁL
Pomocí čteček RSS kanálů můžete číst i aktuality z naší obce. Odkaz na validovaný RSS 2.0 kanál:

RSS kanál

©2006-2019 Obec Kladeruby nad Oslavou. Publikační systém a webdesign ©2006-2019 Miroslav Patočka