Obec Kladeruby nad Oslavou
Obecní úřad: Povinné informace Úřední deska Životní situace Úřady Vyhlášky SLABOZRACÍ
Doporučujeme: e-Rádce Zpravodaj Dětský den Zlatý erb Ples Hasiči Pouť WAP info
obr OBEC
Úřední deska
Zápisy
Úřady
Vyhlášky
Výroč. zprávy
Rozpočet
Zastupitelstvo
Formuláře
Veřejné zakázky
Volby
Zpravodaj
Ostatní
obr OKOLÍ
Řeka Oslava
Zámeček
Babylon
Fotografie
obr HISTORIE
Historie
Mapy
Z kronik
Arch. fota
obr SPOLKY
Myslivci
Hasiči
Rybáři
Mládež
obr AKCE
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
obr AKTUALITY
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
obr KNIHOVNA
Informace
Aktuality
Nové knihy
obr INZERCE
Firmy
Občané
obr e-RÁDCE
ŽIVOTNÍ SITUACE

PDA verze
Slabozrací
Popis rádce

obr APLIKACE
e-Rádce Panorama
obr REGiONY
Aktuální články z regionálních zdrojů:

Kraj Vysočina:

-dokumenty
-zprávy
-akce

Ostatní:

IDS
Ivančice
Senorady
Jižní Mor.
Vysočina
Brno
Třebíč
Diecéze

obr CÍRKEV
Katolická farnost Mohelno

Liturgie:
Dnešní
Nedělní
Svátek

Biskupství

obr TECHNICKÉ

Valid RSS Soutěžíme o Zlatý erb

obr ODKAZY

vysocina mesta-obce epusa portal.gov.cz

Zabezpečit nemocnice proti útoku? Nemožné
Vysočina – Tragické události v ostravské nemocnici vyvolávají otázku, jestli jsou nemocnice na Vysočině proti podobným případům nějak zabezpečené. Je vůbec reálné zaměstnance a pacienty dokonale ochránit?
Třebíčský deník - Zprávy

Svého oblíbeného učitele mohou školáci nominovat do konce roku
Vysočina – Ještě zhruba tři týdny mají aktivní školáci nejen z Vysočiny čas na to přihlásit do již tradiční ankety Zlatý Ámos své oblíbené učitele a učitelky. Zatím žádného kandidáta nemá v letošním 26. ročníku soutěže Kraj Vysočina spolu s Karlovarským a Olomouckým krajem. „I přes to, že teď máme nějakých 22 nominací, tak je o letošní anketu Zlatý Ámos větší zájem, než v loňském roce. Pravidelně nám největší množství přihlášek přichází na konci roku. Je tedy dost možné, že nám právě z těchto koutů republiky ještě nějaká nominace přijde,“ přemítal zakladatel ankety a její ředitel Slávek Hrzal.
Třebíčský deník - Zprávy

Jedinečná akce Česko zpívá koledy je tu. Nezapomeňte si pořídit zpěvníky
Už zítra se ty nejkrásnější vánoční melodie rozeznějí na více než 900 místech napříč Českem i zahraničím. Koná se již devátý ročník oblíbené akce Deníku Česko zpívá koledy. Připojit se můžete i vy. Startujeme zítra v 18 hodin. Ve vašem středečním regionálním Deníku najdete zpěvník s koledami, které se ve stejný čas ponesou celou zemí.
Třebíčský deník - Zprávy

Na tichého střelce se nelze připravit, říká psycholog. Jak se tedy zachovat?
Na situaci, která nastala v ostravské nemocnici s tzv. tichým střelcem se nelze připravit, uvádí bývalý policejní psycholog Josef Kovářík.
Třebíčský deník - Zprávy

Analýza má říct, jak vyřešit parkování v Třebíči
Třebíč – Třebíčští radní si nechávají vypracovat analýzu parkování ve městě. Vypracováním studie pověřili pražskou firmu SmartPlan a očekávají od ní i návrhy, jak systém parkování ve městě vylepšit.
Třebíčský deník - Zprávy

Vraždící střelci v Česku. Tragédie v Ostravě není první masovou popravou
Událost, k níž došlo v úterý ráno ve Fakultní nemocnici Ostrava, není bohužel první střelbou po lidech, k níž během posledních let v České republice došlo. Přinášíme přehled některých známých případů z minulosti.
Třebíčský deník - Zprávy

Rybníky Horní a Dolní budou rybáři využívat pro sportovní rybolov
Třebíč – Rybníky Horní a Dolní v Lorenzových sadech zamýšlí místní Rybářský svaz do budoucna využívat pro sportovní rybolov. Nyní slouží dětem pro výuku rybaření.
Třebíčský deník - Zprávy

ON-LINE: Střelec z nemocnice je mrtvý. Zabil i dva příslušníky Vězeňské služby
Dvaačtyřicetiletý Ctirad V. ráno v ostravské fakultní nemocnici zastřelil šest lidí, čtyři muže a dvě ženy. Mezi oběťmi jsou dva příslušníci Vězeňské služby. Další tři pacienty střelec zranil, jeden je v kritickém stavu. Pachatele, který z nemocnice utekl, vypátrala policie po třech hodinách. Muž se ale před dopadením zastřelil. K uctění památky obětí střelby se příští úterý po republice rozezní sirény. Situaci na místě sledují i redaktoři Deníku.
Třebíčský deník - Zprávy

Koledy se budou zpívat v Martínkově, Čechtíně, Starči a Třebíči
Třebíčsko – Hlasy lidí v Martínkově, Čechtíně, Starči a Třebíči se se přidají k dalším, které budou ve středu 11. prosince od 18 hodin slyšet po celé republice. Obce a město z Třebíčska se připojí ke stovkám míst v celé České republice, kde si nenechají ujít dnes již tradiční akci Deníku Česko zpívá koledy.  
Třebíčský deník - Zprávy

Tetování: Jaký význam má u sportovců? Řepka varuje před obrázky žen
Dříve výjimka, dnes (skoro) povinnost. Tetování se stalo neodmyslitelnou součástí světa profesionálního sportu, nejrůznější „kérky“ zdobí fotbalisty, hokejisty, zápasníky a vůbec zástupce všech možných disciplín. Co k tomu sportovce vede? Obraz na kůži není jen módní výstřelek, ale také přináší psychickou vzpruhu.
Třebíčský deník - Zprávy

Jak na originální domácí ozdoby? Na své si přijdou dospělí i děti
Dřevěné a přírodní vánoční ozdoby se těší čím dál větší oblibě. Ty vlastnoručně vyrobené budou vždycky originálem a navíc je každý rok můžete za nevelké peníze obměňovat. 
Třebíčský deník - Zprávy

Rozpočty kulturních organizací narostou o dva miliony korun
Třebíč - O dva miliony korun narostou rozpočty pro kulturní středisko a městskou knihovnu.
Třebíčský deník - Zprávy

Oprava nádrže Markovka je u konce. Napouštět se začne na jaře
Třebíč - Rekonstrukce vodní nádrže Markovka u Třebíče je hotová. Nádrž se začne napouštět v březnu 2020. Obnova vodního díla stála správce toku Lesy České republiky 36,7 milionů korun.  
Třebíčský deník - Zprávy

V Čáslavicích připravili nové stavební parcely
Čáslavice – V Čáslavicích jsou volné stavební parcely, které obec nabízí k prodeji. Nacházejí se v lokalitě Na Výhoně. Jedná se celkem o šest pozemků.
Třebíčský deník - Zprávy

Dívka neměla cigaretu, dostala proto od ženy facku
Třebíč - Cigaretu, nebo facku! Třiašedesátiletá žena z Předína na třebíčském autobusovém nádraží požadovala po dvanáctileté dívce cigaretu. Dívka u sebe žádnou neměla, žena jí proto následně uhodila.
Třebíčský deník - Zprávy

OBRAZEM: Jako dárek k dvacetinám se pojede na výlet do města autobusem
Třebíč – Byla to velká sláva se šampaňským, třináctikilovým dortem i živou hudbou. Domov pro seniory v Třebíči v Koutkově ulici slavil v pátek 6. prosince dvacetileté výročí existence. Mezi dárky nechyběl symbolický anděl od senátorky Hany Žákové a zážitek, který věnuje třebíčská radnice. Vzhledem k tomu, že se zdejší klienti většinou hůř pohybují a každá příležitost podívat se do města je pro ně malý svátek, beztak nabídku přivítají.
Třebíčský deník - Zprávy

OBRAZEM: Prostorové betlémy jsou k vidění i na Třebíčsku
Vysočina – Čím dál oblíbenější součástí vánoční výzdoby ve městech a obcích se poslední dobou stávají prostorové betlémy připomínající biblický příběh svaté rodiny. Vůbec první betlém je připisován svatému Františku z Assisi, který jej podle legendy vytvořil v jeskyni na vrcholu skalnatého kopce u vesničky Greccio. Tehdy ještě nikdo netušil, jak velké oblibě se budou betlémy nebo též jesličky těšit.
Třebíčský deník - Zprávy

Na kombinaci zlaté a červené zapomeňte. Hitem letošních Vánoc je bílá
Výzdoba domova na svátky bývá dost často otázkou osobního vkusu. Nezáleží na tom, jestli jste vyznavačem minimalistického stylu, milovníkem dekorací inspirovaných lidovou tradicí, nebo jestli vás baví vánoční blýskavá paráda v souladu s posledními trendy. Důležité je, že Vánoce nabízejí příležitost strávit více času se svými blízkými.
Třebíčský deník - Zprávy

Vysoko v horách. Svahy Krkonoš skrývají architektonické skvosty
Drobná krkonošská chatka Černá voda, která vyrostla na místě vlekařské stanice, získala nominaci na Českou cenu za architekturu. Ubytovat se v ní mohou přátelé majitele boudy Tereza, neméně zajímavé moderní horské stavby umístěné nedaleko.
Třebíčský deník - Zprávy

Pes se vrátil sám. Seniora nalezli pátrači na břehu přehrady
Hartvíkovice - Policisté, psovodi, hasiči a množství dobrovolníků z Hartvíkovic hledali v pátek večer ztraceného místního seniora. Třiasedmdesátiletý muž odešel po čtvrté hodině odpoledne na procházku se psem, domu se ale vrátil pouze pes.
Třebíčský deník - Zprávy

Za popelnice i psy zaplatí jako letos
Náměšť nad Oslavou – V Náměšti nad Oslavou pro příští rok udrží výši poplatků za popelnice i psy a pobytovou taxu ve stejné výši, jako letos. Odsouhlasili to v úterý 3. prosince zastupitelé.
Třebíčský deník - Zprávy

Pozor na kapsáře. Seniorka v Třebíči přišla o peněženku
Třebíč – Pozor na kapsáře. V průběhu večera ze středy 4. prosince na čtvrtek okradl pachatel v Třebíči seniorku.
Třebíčský deník - Zprávy

Může adaptivní tempomat zabránit zácpám? Vědci z ČVUT to ověřili při experimentu
Dokonce i laici, kteří vlastní vůz vybavený adaptivním tempomatem, se mohli zúčastnit vědeckého experimentu, který proběhl v bezpečném prostředí středočeského letiště.
Třebíčský deník - Zprávy

Změny v cestování vlaky a autobusy se blíží
Třebíčsko – Blíží se změny ve veřejné dopravě, které pocítí i cestující na Třebíčsku. Prvním milníkem je 15. prosinec, kdy vstoupí v platnost nové jízdní řády, kde bude nejvíc novinek na železnici. Dalším milníkem bude jaro, hovoří se o termínu 1. březen 2020. „Tehdy bude zaveden jednotný tarif neboli ceník Veřejné dopravy Vysočiny (VDV),“ sdělila krajská mluvčí Jitka Svatošová.
Třebíčský deník - Zprávy

Rektor Martin Bareš: Kdo neučí na úrovni, má mít nižší plat, nebo odejít
Profesor Martin Bareš je špičkovým neurologem, vědcem a učitelem. Před několika lety dostal nabídku, aby se natrvalo usadil v USA. Vrátil se ale do Brna a kromě medicíny se věnuje i dráze akademického funkcionáře. Byl děkanem Lékařské fakulty Masarykovy univerzity, prorektorem a od 1. září jejím rektorem. Má velké plány, neboť se drží hesla, že jen malí lidé si kladou malé cíle.
Třebíčský deník - Zprávy

Obec Kladeruby nad Oslavou

Kladeruby nad Oslavou 36, 67575 Mohelno
telefon: 724 192 698 fax: 568 642 381
email: obec@kladerubynadoslavou.cz
podatelna: podatelna@kladerubynadoslavou.cz

Úřední hodiny:
Úterý - 14:00-18:00
Sobota - 16:00-18:00

Podpůrné programy:

Zde jsou zdarma ke stažení čtečky formátů, ve kterých jsou publikovány dokumenty na stránkách, a podpůrné programy, které jsou potřeba ke spouštění aplikací na internetu:

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr

 

obr VYHLEDÁVÁNÍ:
obr ZOBRAZENÍ:
Verze pro slabozraké
Mapa stránek
Přístupnost webu
Stručné info o obci
WAP (info)
RSS kanál
obr NAPOSLEDY VLOŽENO:
Veřejná vyhláška- Opatře..
Rozpočtové opatření č.8..
Pozvánka na veřejné zased..
Návrh střednědobého výhle..
Návrh rozpočtu obce na ro..
Rozpočtové opatření č.7..
Rozsvícení vánočního stro..
Pozvánka na veřejné zased..
POHOTOVOST STOMATOLOGIE L..
Změna úředních hodin..
obr AKUALITY (NEJNOVĚJŠÍ):
Pozvánka na XVII. Společe..
Folkové prázdniny Náměšť ..
Pozvánka na ples 2012..
Nová panoramata..
Pozvánka na ples 2010..
Pozvánka na ples 2009..
Program zahájení roku sva..
Boží tělo 2008..
Doktorka má dovolenou..
Tříkrálová sbírka 2008..
obr ANKETA:
Jak jste se dozvěděli o nových webových stránkách obce Kladeruby nad Oslavou?

Vyhledával/a jsem název obce pomocí vyhledávače (Seznam, Google,..)
Počet hlasů: 6085
Vyhledával/a jsem jiné klíčové slovo pomocí vyhledávače (Seznam, Google,..)
Počet hlasů: 3931
Kliknutím na odkaz z některé jiné webové stránky.
Počet hlasů: 4073
Odkaz na stránky jsem viděl/a na vizitce, plakátku, v novinách, ..
Počet hlasů: 4201
O stránce jsem se dozvěděl/a z doslechu.
Počet hlasů: 3927

obr PANORAMA:
Virtuální panoramatický snímek z obce Kladeruby nad Oslavou:

Virtuální panorama

obr VÝBĚR Z ČLÁNKŮ:
Dětský den-Zelená pro děti
obr Dne 11.7.2015 se uskutečnila v pořadí čtvrtá akce Kalendáře obce Kladeruby Dětský den -Zelená pro děti ve spolupráci s našimi myslivci, kteří připravili pro děti naučnou stezku ,nechyběl skákací hrad ..
obr NÁMĚŠŤSKO:
Obec Kladeruby nad Oslavou je členem mikroregionu Náměšťsko..

Web mikroregionu

obr Odkazy
Kraj Vysočina
Portál veřejné správy ČR
Město Náměšť nad Oslavou
Město Ivančice
Město Brno
Farnost Mohelno
Obec Senorady
IDS JMK
Portál Evropské unie
Portál justice
Min. pro místní rozvoj ČR
Min. zemědělství ČR
Min. zdravotnictví ČR
Min. školství ČR
Min. práce a soc. věcí ČR
Min. kultury ČR
Min. financí ČR
Min. vnitra ČR
Min. živ. prostředí ČR
obr RSS KANÁL
Pomocí čteček RSS kanálů můžete číst i aktuality z naší obce. Odkaz na validovaný RSS 2.0 kanál:

RSS kanál

©2006-2019 Obec Kladeruby nad Oslavou. Publikační systém a webdesign ©2006-2019 Miroslav Patočka